Usługi tapicerskie Katowice

Tapicerowanie mebli Katowice

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę profesjonalnego przybijania tkanin w meblach wypoczynkowych. Nasz zakład tapicerski Katowice specjalizuje się przede wszystkim w obijaniu takich konstrukcji jak krzesła, fotele, pufy, łóżka sypialniane, kanapy, sofy, narożniki oraz wersalki. Jeżeli tym, czego Państwo potrzebujecie, są kompleksowe usługi tapicerskie, Katowice to miasto, na którego terenie prowadzimy naszą działalność. Firma Dana istnieje od 1989 roku i przez ten czas z usługi tapicer Katowice skorzystało tysiące zadowolonych klientów.

Czytaj więcej

Tapicer meblowy Katowice – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Na tapicerowaniu mebli znamy się jak mało kto. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie. Nasz zakład tapicerski Katowice ma do dyspozycji ponad 300 materiałów w różnych kolorach i odcieniach, a także strukturach oraz właściwościach, w tym o podważonej odporności na zabrudzenia lub uszkodzenia mechaniczne. Znajdują się wśród nich zarówno obicia dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów, jak i przeznaczone przede wszystkim do profesjonalnego zastosowania w restauracjach, pubach czy hotelach. Jeśli chodzi o usługi tapicerskie, Katowice należą do miast, gdzie świadczy je wiele firm. Tym, co nas wyróżnia, jest także dostęp do własnej stolarni, gdzie korzystając z okazji, możemy od razu naprawić lub wzmocnić meble podczas wymiany obicia. Zakład tapicerski Katowice może dokonać dowolnej naprawy, włącznie z wymianą poszczególnych elementów konstrukcyjnych, w tym także sprężyn.

Tapicer Katowice – jak zamówić usługę?

Jeśli myślą Państwo o zmianie obicia dużego mebla, zapewne pojawia się wiele wątpliwości w kwestiach logistycznych. Klienci nie muszą jednak osobiście dostarczać do nas swojego dobytku. Na początek wystarczy przesłać nam zdjęcia mebla, podać jego wymiary, a także opisać, czego się oczekuje. Można to zrobić za pomocą wiadomości e-mail lub MMS. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia nasza pracownia tapicerska Katowice dokonana proponowanej wyceny. Jeśli zaakceptują Państwo takie warunki, jesteśmy w stanie wysłać pojazd dostawczy wraz z personelem, który zajmie się przeniesieniem mebla. To spora oszczędność czasu i energii, a także tańsze rozwiązanie w porównaniu z zatrudnieniem zewnętrznego przewoźnika. Tapicerowanie mebli Katowice to zatem usługa dostępna dla każdego, niezależnie od tego, czy ma możliwość samodzielnego dostarczenia mebli, które chciałby obić nowym materiałem. Nie każdy tapicer w Katowicach oferuje dojazd do klienta, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji.

Tapicer Katowice – jakie meble obijemy nowym materiałem?

W kwestii takiej jak usługi tapicerskie, Katowice to miasto, gdzie znajdziesz je bez problemu. Jednak nie każdy warsztat dysponuje możliwościami, by zrealizować dowolne zlecenie. Oferowana przez nas usługa tapicer meblowy Katowice obejmuje nawet najtrudniejsze realizacje. Zajmujemy się szeroko rozumianymi meblami wypoczynkowymi. Kategoria ta obejmuje nie tylko przedmioty codziennego użytku, ale także wyspecjalizowane konstrukcje w rodzaju łózek specjalnych i foteli stomatologicznych, sprzęt sportowy czy loże przeznaczone do klubów nocnych i restauracji. Tapicerowanie mebli Katowice to usługa, którą traktujemy kompleksowo, nie ograniczając się jedynie do wybranych prac, np. obijania wyłącznie krzeseł, puf czy prostych kanap. Jeśli więc szukają Państwo profesjonalnych usług typu, Katowice to miasto, gdzie warto skorzystać właśnie z naszej oferty.