Tapicerstwo

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi przebijania tkanin w meblach wypoczynkowych takich jak: narożniki, kanapy, wersalki, sofy, łóżka sypialniane, fotele, pufy i krzesła. W ofercie posiadamy ponad 300 materiałów w różnych odcieniach i strukturach, w tym plamoodporne, odporne na zwierzęta oraz o podwyższonej odporności, wykorzystywane głównie w lobby hotelowych, restauracjach czy też pubach.

Posiadamy również własną stolarnię, dzięki czemu na miejscu możemy naprawić zapadniętą kanapę czy też wersalkę, wzmocnić stelaż Państwa mebla, czy też wykonać praktycznie każdą inną naprawę taką jak wymianę uszkodzonej płyty, kantówki czy też sprężyny.

W celu wykonania kalkulacji wystarczy przesłać do nas zdjęcie mebla z krótkim opisem problemu oraz jego wymiary. Istnieje również możliwość dojazdu do Państwa i wyceny usługi na miejscu. Zdjęcia mogą wysłać Państwo MMS bądź przez e-mail.

Wymieniamy również pianki tapicerskie, sprężyny bonell, sprężyny faliste, pasy tapicerskie itp.

Zajmujemy się również kompleksową naprawą i przebijaniem materiału: łóżek szpitalnych, foteli stomatologicznych czy też sprzętu sportowego, jak również foteli w salonach fryzjerskich czy całych loży w klubach nocnych, restauracjach.

Posiadamy również własne pojazdy dostawcze, dzięki czemu istnieje możliwość zniesienia i wniesienia Państwa mebla oraz dostarczenia do naszego warsztatu.