Usługi tapicerskie Dąbrowa Górnicza

Usługi tapicerskie Dąbrowa Górnicza – kompleksowo i profesjonalnie

Potrzebują Państwo odnowić albo naprawić kanapę, sofę, fotel bądź krzesła, by odzyskały swój dawny blask i funkcjonalność? Z pomocą przychodzi nasz zakład tapicerski. Dąbrowa Górnicza to jedno z kilku miast na Śląsku, którego mieszkańcy od lat doceniają profesjonalizm i wysoką jakość naszych usług. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i narzędziami, dzięki czemu fachowo, sprawnie i szybko realizujemy każde zlecenie.

Czytaj więcej

W pracy wykorzystujemy ponad 300 materiałów najlepszego gatunku. Stosujemy tkaniny o różnych strukturach i odcieniach, w tym materiały o podwyższonej odporności oraz odporne na plamy czy sierść. Wytrzymałość i trwałość tkanin sprawia, że świetnie sprawdzają się one nie tylko w domach prywatnych, ale również w restauracjach, klubach, lobby hotelowych oraz wszędzie tam, gdzie kanapy i fotele są użytkowane przez duże grono osób każdego dnia.

Tapicer w Dąbrowie Górniczej dysponuje również własnymi pojazdami dostawczymi. Dzięki temu możemy znieść i wnieść Państwa meble oraz dostarczyć je do naszego warsztatu. Działamy sprawnie, fachowo i terminowo. Zapewniamy konkurencyjne ceny usług. Aby otrzymać wycenę naprawy bądź renowacji konkretnego mebla, wystarczy skontaktować się z nami i przesłać mailowo albo MMS-em zdjęcie umeblowania wraz z jego wymiarami i opisem problemu. Dajemy też możliwość dojazdu do Klienta pod wskazany adres i wyceny usługi na miejscu.

Dąbrowa Górnicza – tapicer z doświadczeniem

Nasza pracownia tapicerska Dąbrowa Górnicza działa w branży od wielu lat. Zdobyte doświadczenie i umiejętności sprawiają, że z łatwością realizujemy nawet trudne i niestandardowe zlecenia, których nie podejmują się inne firmy. Oferujemy kompleksowe usługi tapicerskie, obejmujące profesjonalne przebijanie tkanin w meblach wypoczynkowych, takich jak pufy, sofy, narożniki, wersalki, kanapy, fotele, krzesła czy łóżka sypialniane. Posiadamy własną stolarnię, co sprawia, że możemy na miejscu naprawiać meble.

Odnawiamy i naprawiamy meble nowoczesne, klasyczne i antyczne, a także kleimy oraz naprawiamy konstrukcje i elementy drewniane w meblach. Wymieniamy tapicerkę w kanapach, fotelach, tapczanach oraz innych rodzajach mebli. Wzmacniamy stelaże w meblach i naprawiamy zapadnięte wersalki. W razie potrzeby wymieniamy też uszkodzone płyty, piankę tapicerską, kantówki, pasy tapicerskie, sprężyny bonell i faliste.

Kierujemy usługi tapicerskie (Dąbrowa Górnicza i w okolicznych miejscowościach) do Klientów prywatnych oraz firm. Odnawiamy, konserwujemy i naprawiamy nie tylko meble domowe. Zajmujemy się bowiem kompleksową naprawą i przebijaniem materiału w fotelach stomatologicznych, łóżkach szpitalnych i sprzęcie sportowym. Dokonujemy ponadto napraw foteli fryzjerskich i kosmetycznych, jak również całych loży w restauracjach i klubach nocnych.

Polecany tapicer Dąbrowa Górnicza

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając staranne i dokładne wykonanie zlecenia. Dzięki doświadczeniu i znajomości różnych technik renowacyjnych i naprawczych jesteśmy w stanie zawsze dobrać odpowiednią metodę działania do konkretnego problemu i specyfikacji mebla. Przez wiele lat naszej działalności zrealizowaliśmy setki napraw i renowacji, co sprawia, że obecnie żadne zlecenie nie jest dla nas wyzwaniem ani trudnością.

Jeśli zatem interesuje Państwa doświadczony, polecany tapicer, Dąbrowa Górnicza to natomiast miejsce Państwa zamieszkania, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Służymy też fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań.